Loading...
Art projekt 2018-02-16T17:04:49+00:00

Art Projekt

Koncepcja projektu

Nazywamy się Milana i Denys Khyzhavski, postanowiliśmy stworzyć nietuzinkowy projekt – obraz składający się z 10 tysięcy mniejszych obrazów. Dzięki temu przedsięwzięciu, stworzymy nie tylko, niepowtarzalny obraz, ale i społeczność, która będzie jego częścią.

Każda ‚kratka’ powiększona jest do najbardziej popularnego formatu 50/70 cm. Następnie na specjalnie przygotowanej i wzmocnionej płycie o naturalnym pochodzeniu maluje się obraz, który jest częścią 10 tysięcy fragmentów. Obraz jest oprawiony w delikatną drewnianą ramę białego koloru. Każdy obraz jest samodzielny i niepowtarzalny a zarazem tworzy on jedną spójną całość. Przeróżne odcienie i kompozycje obrazów idealnie pasują do każdego wnętrza. Wystarczy tylko zdecydować, które odcienie reprezentują Twoją osobowość – natychmiast otrzymasz kilka propozycji najbardziej dopasowanych obrazów według preferencji. Przy malowaniu obrazów wykorzystana technika pędzlami i farbami artystycznymi. Zalety uczestniczenia w wydarzeniu ‚artprojekt’:

  • wysoka jakość materiałów
  • uniwersalny rozmiar 50/70cm – który nie jest ani za wielki ani za mały
  • zaangażowanie autorów ( wysoka sumienność artystyczna każdego obrazu, dodatkowo obraz będzie mieć oryginalny podpis autorski i swój numer)
  • mnóstwo kolorów i odcieni do wyboru
  • atrakcyjna cena
  • kupując obraz stajesz się częścią wielkiego projektu społecznego
  • powstałe obrazy to są efektem wieloletniej pracy badawczej oraz doświadczenia w malarstwie, a w szczególności dekorowaniu wnętrz.
  • limitowana seria obrazów
  • certyfikat potwierdzający oryginalność obrazu.

Kiedy wszystkie obrazy trafią do nowych właścicieli odbędzie się kulminacja projektu, kopie tych 10 tysięcy obrazów będą połączone między sobą w jeden olbrzymi obraz, każdy z uczestników, będzie mógł poznać swoją artystyczną bratnią dusze. Po zakończeniu projektu zaczynamy kolejny również bardzo ciekawy projekt.

Kupując obraz z Projektu „Niewidoczna ściana” możesz być pewny, że dobrze zainwestowałeś swoje pieniądze, ponieważ obrazy cenią się, kiedy artysta się rozwija i działa. Od 13 lat zajmujemy się malarstwem oraz pracujemy nad tym, by nasza twórczość nie stała w miejscu, wręcz przeciwnie, skupiamy się na rozwoju, by móc tworzyć nowe trendy w sztuce. Spędziliśmy również wiele lat zajmując się dekorowaniem wnętrz dla mieszkańców Trójmiasta i okolic w postaci obrazów i malarstwa ściennego. Dokładnie wiemy, czego potrzebują ludzie by móc przenieść swój charakter do swoich wnętrz – nasze obrazy cieszą się zainteresowaniem. Prawdziwych, ręcznie malowanych obrazów w takich ilościach po prostu nie ma dostępnych na rynku. Połączenie unikalności prawdziwego malarstwa i art projektu społecznego sprawia, że nie mamy konkurencji. Bardzo ważną rzeczą jest to, że orientujemy się w cenie rynkowej obrazów, która odpowiada potrzebom klientów.

Koncepcja obrazu

Dla nas, jako artystów malarzy oprócz codziennej chęci tworzenia, ważnym jest również społeczna integracja, osób skupionych wokół sztuki. Celem jest, aby obrazy z pod naszych pędzli wisiały na ścianach swoich właścicieli i przynosiły im to coś, czego szukają i potrzebują.

Dla czego obraz jest podzielony na tyle części?

Z tego powodu, że sam pomysł i napełnienie zmysłowe obrazu jest skoncentrowane na przesłaniu do społeczeństwa. Pod względem estetycznym ta ilość obrazów pozwala na zadowolenie większej ilości ludzi posiadających zróżnicowany gust.

Obraz nazywa się Niewidoczna ściana. Niewidoczna ściana, która przeszkadza ludziom znajdować się w miejscu gdzie jest bezpiecznie, w miejscu gdzie wszystko jest częścią całości. Tam gdzie przeróżne życzenia, potrzeby i marzenia różnych ludzi stają się rzeczywistością.

Ściana – statyczny symbol przeszkody i rozdzielenia. ‘Za ścianą’ – symbol tego, gdzie kierujemy się i do czego dążymy. Ta ściana jest skomplikowana, ponieważ jest niewidoczna. Człowiek widzi możliwości naszego świata, ale nie może tej możliwości swobodnie wykorzystać. Łącząc wysiłki naukowców, socjalnych inżynierów, organizatorów, ale w pierwszej kolejności świadomości każdego człowieka można zauważyć tą niewidoczną ścianę i swobodnie przez nią przejść! Bo przecież jest wymyślona!!! Społeczeństwo okłamuje siebie. Niezależnie od światopoglądu, wiary, przynależności płciowej, każdy jest godny!

Dlaczego człowiek całe życie może spędzić bez dachu nad głową?

Dlaczego małżeństwa rozwodzą się przez problemy finansowe?

Dlaczego człowiek przez całe życie ma prace, której nie cierpi lub prowadzi biznes, którego nie lubi?

Dlaczego ogromna liczba ludzi głoduje?

Dlaczego ludzie chorują na choroby, o których można dawno zapomnieć?

Dlaczego wybuchają wojny?
Każdy człowiek razem z darem życia na ziemi zasługuje na bezwarunkowe prawo posiadania swojego miejsce na ziemi, do komfortowego życia – mieszkania, opieki zdrowotnej, wyżywienia, rozwoju osobistego i wszystkich innych dóbr ludzkości. Jeżeli wszystkie fragmenty obrazu „Niewidoczna ściana” połączą się – to oznacza, że i ludzie mogą połączyć siły w kierunku lepszego życia!