Loading...
Grafika 2017-10-12T08:19:46+00:00

Grafika na zamówienie – oferta

Czy chciałbyś odmienić wygląd swojego mieszkania? Znudził ci się wystrój salonu lub sypialni? Nie podobają ci się puste ściany domu, jednak nie masz pomysłu na to, w jaki sposób je ozdobić? Doskonałym rozwiązaniem może okazać się grafika na zamówienie – to prosty i wyjątkowo efektywny sposób na ciekawą dekorację.

Grafika jest łudząco podobna do obrazu, ponieważ wykonywana jest na papierze, a nie na płótnie, kosztuje jednak znacznie mniej. Jaką grafikę można zamówić? Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia – grafika może być czarno – biała lub we wszystkich kolorach tęczy, może przedstawiać sielankowy krajobraz, portret lub scenę z filmu science fiction. Ten rodzaj dekoracji będzie więc pasował do każdego domu i mieszkania. Naszą inspiracją są również pastele oraz techniki akwarelowe – takie grafiki z pewnością zachwycą każdą osobę o duszy artysty.

Gotową grafikę wystarczy oprawić, by była gotowa do powieszenia na ścianie. Ramy można dopasować do wystroju wnętrza, typu mebli i ich kolorystyki – w ten sposób wszystko będzie tworzyło spójną, interesującą całość.

„Diabeł tkwi w szczegółach” – któż z nas nie słyszał tego powiedzenia przynajmniej raz? Jest w nim wiele prawdy, przynajmniej jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Niebanalny dodatek lub niewielka ozdoba mogą całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia i nadać mu wyjątkowy, nowy charakter. Przykuwająca uwagę, wisząca na ścianie grafika może być właśnie tym jednym, brakującym elementem, dzięki któremu całe pomieszczenie zacznie tworzyć spójną całość.

Grafika na zamówienie – przykłady

Formularz kontaktowy i zamówienia

Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy, dzięki któremu z łatwością się z nami skontaktujesz. Możesz zwrócić się do nas z każdym pytaniem. Odpowiemy tak szybko, jak tylko się da!

Denis Chyżawski

kontakt@namalujmy.pl

+48 733 891 616

Zapraszamy do kontaktu