Loading...

Nazywamy się Milana i Denys Khyzhavski, postanowiliśmy stworzyć nietuzinkowy projekt – obraz składający się z 10 tysięcy mniejszych obrazów. Dzięki temu przedsięwzięciu, stworzymy nie tylko, niepowtarzalny obraz, ale i społeczność, która będzie jego częścią

Każda ‚kratka’ powiększona jest do najbardziej popularnego formatu 50/70 cm. Następnie na specjalnie przygotowanej i wzmocnionej płycie o naturalnym pochodzeniu maluje się obraz, który jest częścią 10 tysięcy fragmentów. Obraz jest oprawiony w delikatną drewnianą ramę białego koloru. Każdy obraz jest samodzielny i niepowtarzalny a zarazem tworzy on jedną spójną całość. Przeróżne odcienie i kompozycje obrazów idealnie pasują do każdego wnętrza. Wystarczy tylko zdecydować, które odcienie reprezentują Twoją osobowość – natychmiast otrzymasz kilka propozycji najbardziej dopasowanych obrazów według preferencji. Przy malowaniu obrazów wykorzystana technika pędzlami i farbami artystycznymi. Zalety uczestniczenia w wydarzeniu ‚artprojekt’:

  • wysoka jakość materiałów
  • uniwersalny rozmiar 50/70cm – który nie jest ani za wielki ani za mały
  • zaangażowanie autorów ( wysoka sumienność artystyczna każdego obrazu, dodatkowo obraz będzie mieć oryginalny podpis autorski i swój numer)
  • mnóstwo kolorów i odcieni do wyboru
  • atrakcyjna cena
  • kupując obraz stajesz się częścią wielkiego projektu społecznego
  • powstałe obrazy to są efektem wieloletniej pracy badawczej oraz doświadczenia w malarstwie, a w szczególności dekorowaniu wnętrz
  • limitowana seria obrazów
  • certyfikat potwierdzający oryginalność obrazu.

Kiedy wszystkie obrazy trafią do nowych właścicieli odbędzie się kulminacja projektu, kopie tych 10 tysięcy obrazów będą połączone między sobą w jeden olbrzymi obraz, każdy z uczestników, będzie mógł poznać swoją artystyczną bratnią dusze. Po zakończeniu projektu zaczynamy kolejny również bardzo ciekawy projekt.
Kupując obraz z Projektu „Niewidoczna ściana” możesz być pewny, że dobrze zainwestowałeś swoje pieniądze, ponieważ obrazy cenią się, kiedy artysta się rozwija i działa. Od 13 lat zajmujemy się malarstwem oraz pracujemy nad tym, by nasza twórczość nie stała w miejscu, wręcz przeciwnie, skupiamy się na rozwoju, by móc tworzyć nowe trendy w sztuce. Spędziliśmy również wiele lat zajmując się dekorowaniem wnętrz dla mieszkańców Trójmiasta i okolic w postaci obrazów i malarstwa ściennego. Dokładnie wiemy, czego potrzebują ludzie by móc przenieść swój charakter do swoich wnętrz – nasze obrazy cieszą się zainteresowaniem. Prawdziwych, ręcznie malowanych obrazów w takich ilościach po prostu nie ma dostępnych na rynku. Połączenie unikalności prawdziwego malarstwa i art projektu społecznego sprawia, że nie mamy konkurencji. Bardzo ważną rzeczą jest to, że orientujemy się w cenie rynkowej obrazów, która odpowiada potrzebom klientów.

CZYTAJ DALEJ