Loading...
Malarstwo ścienne 2017-10-12T08:08:52+00:00

Malarstwo ścienne na zamówienie – oferta

Nadanie oryginalnego charakteru wnętrza każdego domu czy pomieszczenia użytkowego, jest kwestią dość istotną, gdyż jest wyrazem jego właściciela, a także może podkreślać najważniejsze cechy przedsiębiorstwa lub instytucji. Dużą rolę ogrywają tutaj elementy ozdobne w postaci nie tylko wyposażenia, ale także odpowiedniego malowania ścian, które często pozostają puste i niezagospodarowane. Na ściany zwraca się uwagę i są widoczne w każdym pomieszczeniu, więc pomysł na ich aranżację, jest niezwykle istotny. Jeśli u Ciebie w domu lub w firmie ściany wieją pustką, na którą nie masz pomysłu, to zgłoś się do nas. Stworzymy na nich oryginalne i niepowtarzalne obrazy lub malowidła, dzięki którym te powierzchnie będą wyrażać to, co sam chciałbyś wyrazić. Mamy pomysły na zagospodarowanie przestrzeni pustych ścian zarówno o większej, jak i mniejszej powierzchni. Nasze malowidła są tworzone bezpośrednio na ścianach, co zapewnia trwałość i wysoką jakość wykonanej pracy.

Ustalanie projektu

Wybór tematyki i form obrazów jest dowolny i pozostaje indywidualną kwestią klienta, jednak liczy się także profesjonalna pomoc doradcza artysty specjalizującego się w takich malunkach, którą każdy w naszej firmie uzyska. W naszej ofercie znajdują się propozycje malowideł pokrywające całe ściany, jak i niewielkie freski zajmujące tylko ich części. Obraz malowany artystycznie na ścianie rozpoczyna się u nas od odpowiedniego projektu, przedstawionego klientowi, z uwzględnieniem jego sugestii i uwag. Po wyborze i wycenie projektu przystępujemy do jego realizacji. Na życzenie klienta mogą powstać także murale tworzone na zewnątrz budynków, które znacznie ożywią ich ściany oraz będą ozdobą każdego miasta.

Co możemy namalować?

Malowanie ścian jest obecnie coraz bardziej popularną formą ich ozdabiania, a odpowiednia trwałość i jakość wykonania obrazów ściennych, pozwala na długo zachować żywotność kolorów. Malowidła ścienne wykonywane są przez utalentowanych i doświadczonych artystów plastyków, pracujących w naszej firmie, co daje gwarancję, iż obrazy będą namalowane z niezwykłym realizmem, jak najbardziej zbliżonym do rzeczywistości czy oryginału. Oferta naszej firmy jest skierowana do nieograniczonej rzeszy klientów, a malarstwo ścienne może być realizowane zarówno w mieszkaniach prywatnych, lokalach usługowych, firmach i przedsiębiorstwach, instytucjach i centrach handlowych oraz na zewnątrz budynków, jako murale reklamowe i ozdobne.

Nadanie charakteru każdej ścianie to pasja, z jaką tworzymy malowidła ścienne. Pasja, która daje nieograniczone możliwości.

Malarstwo ścienne – przykłady

Ile to kosztuje?

Ceny zaczynają się już od 50 zł za m2. Bardziej skomplikowane oraz większe projekty są droższe. Jesteśmy otwarci na negocjację. Masz propozycję? Napisz!

Formularz kontaktowy i zamówienia

Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy, dzięki któremu z łatwością się z nami skontaktujesz. Możesz zwrócić się do nas z każdym pytaniem. Odpowiemy tak szybko, jak tylko się da!

Denis Chyżawski

kontakt@namalujmy.pl

+48 733 891 616

Zapraszamy do kontaktu