Portrety 2018-04-10T12:31:16+00:00

Wysokiej jakości portrety ze zdjęcia, malowanie portretów olejnych i ołówkiem na zamówienie

Nasza firma oferuje profesjonalne malowanie portretów na zamówienie. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Klient sam wybiera specyfikę danego portretu, technikę malowania oraz odpowiedni format. W zależności od upodobań wykonujemy portrety pojedyncze, zbiorowe lub portrety stylizowane. Tworząc dzieło przywiązujemy wielką wagę do cech zewnętrznych, aby idealnie odzwierciedlały wygląd osoby. Równie ważne jest dla nas, aby oddać charakter, osobowość i duszę osoby znajdującej się na zdjęciu.

Obrazy ręcznie malowane – portret doskonały na prezent

Zbliżające się urodziny są powodem do czasochłonnego szukania odpowiedniego prezentu. Zamiast wręczać jubilatowi kolejny perfum lub biżuterię postaw na coś oryginalnego. Obrazy ręcznie malowane w postaci portretu są bardzo osobistym podarunkiem, który przynosi wiele radości. Profesjonalnie wykonany portret bliskiej nam osoby możemy podarować w wielu różnych okazjach, takich jak: rocznica ślubu naszych rodziców, ślub najbliższych, komunia, dla ukochanej/ukochanego na walentynki, na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela, na dzień babci, dziadka, mamy, taty. Okazji do okazania pamięci i szacunku w tak pięknej formie jest bardzo wiele, a portret dany raz stanowi pamiątkę na całe życie.

Jeżeli chcesz, abyśmy wykonali dla Ciebie portret na zamówienie – napisz do nas. Do wykonania udanego portretu niezbędna będzie wyraźne zdjęcie danej osoby. Kontaktując się z nami ustalimy, jaka technika będzie odpowiednia oraz jaki format będzie dla Państwa odpowiedni. W razie wątpliwości doradzimy i podpowiemy, jaki portret będzie idealnie pasował na daną okazję.

Dlaczego nasze portrety są tak pożądane?

No właśnie, dlaczego powinieneś zamówić portret właśnie u nas?

Oto kilka powodów:

  • Masz pewność, że Twój portret zostanie namalowany przez artystów z 10 letnim doświadczeniem oraz wykształceniem kierunkowym.
  • Dziesiątki namalowanych portretów – wypracowaliśmy własną, sprawdzoną technikę, dzięki czemu każdy obraz jest wyjątkowy.
  • Naturalne farby, najlepsze płótna – wszystko, aby malowany dla Ciebie portret był najwyższej jakości!
  • Unikalność – nie malujemy dla wszystkich i wszystkiego. Przedstaw nam swój pomysł, a spróbujemy Ci doradzić.
  • Czas oczekiwania – potrzebujesz portretu na wczoraj? Napisz do nas!
  • Uważasz, że jesteśmy za drodzy? Negocjuj cenę, jesteśmy otwarci na propozycje.

Ile kosztuje namalowanie portretu?

Portret 20 x 30 cm

od 150 zł ołówkiem

od 300 zł na płótnie

Portret 30 x 40 cm

cena do negocjacji

Portret 40 x 60 cm

cena do negocjacji

Portret 60 x 80 cm

cena do negocjacji

Portret 80 x 120 cm

cena do negocjacji

Malowanie portretów – przykłady

Portret ślubny

Formularz kontaktowy i zamówienia

Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy, dzięki któremu z łatwością się z nami skontaktujesz. Możesz zwrócić się do nas z każdym pytaniem. Odpowiemy tak szybko, jak tylko się da!

Denis Chyżawski

kontakt@namalujmy.pl

+48 733 891 616

Zapraszamy do kontaktu